cabello tintes naturales

Doğal boyalar hakkında


Cabello Tintes Naturales :

Bugün birçok kadın onları daha doğal ve bu nedenle daha hassas düşünün çünkü bitkisel saç boyaları arıyoruz. Bu her zaman doğru değildir: bitki boyaları genellikle eşit tüm saç renk mümkün değildir, ama sadece renkli yansımaları vermek. Bitkisel boyalar bitkilerden elde edilir, alerjenler ve / veya tahriş edici değildir ama renk sınırlı bir aralığı vardır. Bir kez uygulandıktan sonra, bitki boyaları zayıf hidrojen bağları ile saça bağlanır, böylece verilen renk geçici ve kalıcı olmayan bir direnç vardır. Kına bitkisel boya bir örnektir: koyu saç bakır yansımaları ile kırmızı-turuncu renk verebilir bir boya bitki madde, sarı veya açık saç kırmızı-havuç yansımaları üretir iken. Bitki boyası olarak kullanılan bir diğer bitki maddesi AZULENE veya 4.5,7 trihydroxyflavone, çiçekli üstleri sıkarak papatya elde edilir. Azulene sarı veya açık saçlar için bir reflektör. Üçüncü boya-boya bitki boyası indaco, indigofer ailesine ait bitkilerden maceration tarafından elde edilir. Çivit kendisi mavi bir renk verir; Bu nedenle saça kırmızı-kahverengi bir yansıma vermek için kına ile birlikte kullanılır. Mavi renklenmeden sorumlu molekül indican, hangi sırayla hidroliz kökenli wearsile yoluyla, çivit oluşturmak için okside edilecektir.

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Cabello Tintes Naturales, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Cabello Tintes Naturales, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Cabello Tintes Naturales, Saç ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, saç kurutma makinesi satmak, saç düzleştirici satmak, saç kesimi makasları satmak, saç rebüyüme bakımı satmak, sonbahara dayanıklı bakım satmak saç, kerastase satış, Cabello Tintes Naturales, satış protoplazm, peruk satan, argan yağı satan, fasyağı satan, phonlux parlux satan, saç fırçası satan, ahşap tarak satan, kuaförler için giyim satan, saç boyası satan, Cabello Tintes Naturales, özel saç şampuanları satan, kuaför mobilyasatan, kuaför kursları satan, iş, en iyi fiyat, outlet saç ürünleri

X

privacy