cabello tintes naturales
O prírodných farbív


Cabello Tintes Naturales :

Dnes mnoho žien hľadá zeleninových farbív, pretože ich považujú za prirodzenejšie, a preto jemnejšie. To nie je vždy pravda: rastlinné farbivá sú zvyčajne nie sú schopné farbiť celé vlasy rovnomerne, ale len dať to farebné odrazy. Rastlinné farbivá sú extrahované z rastlín, nie sú alergény a/alebo dráždivých, ale majú obmedzený rozsah farieb. Akonáhle sa aplikuje, rastlinné farbivá viažu na vlasy so slabým vodíkovými dlhopismi, takže daná farba má dočasný a nestály odpor. Henna je príkladom rastlinného farbiva: je to farbivo rastlina látka, ktorá môže dať tmavé vlasy červeno-oranžové zafarbenie s coppery odrazy, zatiaľ čo na blond alebo svetlé vlasy produkuje červená-mrkva odrazy. Ďalšie rastlinné látky používané ako rastlinné farbivo je AZULÉN alebo 4,5, 7 trihydroxyflavón, ktorý sa extrahuje z harmančeka stláčaním kvitnúcich vrcholov. Azulén je reflektor pre blond alebo ľahké vlasy. Tretia farbivo-farbivo rastlina farbivo je INDACO, ktorý sa extrahuje maceráciou z rastlín patriacich do rodiny Indigofer. Indigo sám dáva modré sfarbenie; To je dôvod, prečo sa používa v spojení s Henna s cieľom dať vlasy červeno-hnedej reflexie. Molekula zodpovedná za modré sfarbenie je indican, ktorý zase cez hydrolýzu pôvodu, ktoré budú oxidované tvoriť Indigo.

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Cabello Tintes Naturales, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Cabello Tintes Naturales, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Cabello Tintes Naturales, Predaj vlasové výrobky, predaj Kadernícke výrobky, predaj Kadernícke predmety, predajné sušiče vlasov, predaj vyrovnávanie vlasov, predaj strihanie nožníc, predaj vlasov opätovný rast starostlivosti, predaj jeseň-dôkaz starostlivosti vlasy, kerastase predaj, Cabello Tintes Naturales, predaj protoplasmine, predaj parochne, predaj Arganový olej, predaj MoroccanOil, predaj phonlux Parlux, predaj hairkefy, predaj drevených hreje, predaj odevov pre kaderníkov, predaj farbenie vlasov, Cabello Tintes Naturales, predaj špeciálne vlasové šampóny, predaj Kadernícke nábytok, predaj kaderníckych kurzov, Business, Najlepšia cena, výstupné vlasové výrobky

X

privacy