cabello tintes naturales
O naturalnych barwników


Cabello Tintes Naturales :

Dziś wiele kobiet szuka barwników roślinnych, ponieważ uważają je za bardziej naturalne, a tym samym bardziej delikatne. To nie zawsze jest prawdą: barwniki roślinne zazwyczaj nie są w stanie pokolorować całe włosy równomiernie, ale tylko nadać jej kolorowe odbicia. Barwniki roślinne są ekstrahowane z roślin, nie są alergeny i/lub drażniącymi, ale mają ograniczony zakres kolorów. Po zastosowaniu, barwniki roślinne wiążą się z włosami słabych wiązań wodorowych, więc kolor podany ma tymczasowy i nietrwały opór. Henna jest przykładem barwnika roślinnego: jest to substancja barwnika, która może dać ciemne włosy czerwono-pomarańczowe zabarwienie z pochlebnych refleksów, podczas gdy na blond lub lekkie włosy produkuje czerwone marchew refleksje. Inna substancja roślinna stosowana jako barwnik roślinny jest AZULENE lub 4.5, 7 trihydroxyflavone, który jest pobierany z rumianku przez wyciskania kwitnących wierzchołków. Azulen jest reflektor dla blond lub jasne włosy. Trzeci barwnik barwnik roślinny jest INDACO, który jest pobierany przez macerację z roślin należących do rodziny Indigofer. Indygo sam daje niebieskie zabarwienie; Dlatego jest stosowany w połączeniu z henną w celu nadania włosom czerwono-brązowej refleksji. Cząsteczką odpowiedzialną za niebieskie zabarwienie jest indican, który z kolei poprzez pochodzenie hydrolizy noszony, który będzie utleniany do postaci indygo.

Encyclopedic hair website


Fryzjer dbać o zdrowie włosów w salonach kosmetycznych i estetycznych, z fryzury stylu dla zdjęć mody-włosy i sprzedaż produktów do pielęgnacji włosów.

Tematy pokrewne

Leksykon fryzjera

Cabello Tintes Naturales, fryzjer, włosy, zdrowie, salony piękności, zdjęcia mody do włosów, fryzury, estetyka, sprzedaż, Pielęgnacja łysienia, Cabello Tintes Naturales, upadek włosów, farbowanie, sunstrokes, balayages, meches, Shatush, Deja-Vu, Cabello Tintes Naturales, Sprzedaż produktów do włosów, sprzedaż produktów fryzjerskich, sprzedaż przedmiotów fryzjerskich, sprzedaż suszarek do włosów, sprzedawanie prostownice do włosów, sprzedawanie nożyczek do włosów, sprzedawanie pielęgnacji odrastania, sprzedawanie odpornych na upadek opieki włosy, sprzedaż Kerastase, Cabello Tintes Naturales, sprzedaż protoplazmina, sprzedaż peruki, sprzedaż oleju arganowego, sprzedaż Moroccanoil, sprzedaż Parlux phonlux, sprzedaż szczotek do włosów, sprzedaż drewnianych grzebków, sprzedaż odzieży dla fryzjerów, sprzedaż farbowania włosów, Cabello Tintes Naturales, sprzedaż specjalnych szampony do włosów, sprzedaż mebli fryzjerskich, sprzedaż kursów fryzjerskich, biznes, Najlepsza cena, produkty do włosów Outlet

X

privacy