cabello tintes naturales

Par dabīgām krāsām


Cabello Tintes Naturales :

Šodien daudzas sievietes meklē dārzeņu matu krāsvielas, jo tās uzskata tos vairāk fiziskas un tāpēc delikāts. Tas ne vienmēr ir taisnība: augu krāsvielas parasti nespēj krāsu visu matu vienmērīgi, bet tikai piešķir tai krāsains pārdomas. Dārzeņu krāsvielas ekstrahē no augiem, nav alergēni un/vai kairinātāji, bet ir ierobežots krāsu klāsts. Kad piemēro, augu krāsvielas saistās ar matiem ar vāju ūdeņraža saitēm, tāpēc krāsa dota pagaidu un bez pastāvīgas pretestības. Henna ir piemērs dārzeņu krāsu: tas ir krāsvielas augu viela, kas var dot tumši mati sarkans-oranžs krāsojums ar coppery pārdomas, bet par blondīni vai gaiši mati ražo sarkano burkānu pārdomas. Cita augu viela, ko izmanto kā augu krāsu, ir AZULĒNS vai 4,5, 7 trihidroksiflavons, ko iegūst no kumelītes, saspiežot ziedēšanas galotnēm. Azulēns ir atstarotājs blondiem vai gaišiem matiem. Trešā krāsvielas-krāsvielas augu krāsa ir INDACO, ko iegūst, macerējot no augiem, kas pieder pie Indigofer saimes. Indigo pati dod zilu krāsojumu; Tas ir iemesls, kāpēc tas tiek izmantots saistībā ar henna, lai dotu matiem sarkanbrūna atspulgu. Molekula, kas atbild par zilo krāsojumu ir indican, kas savukārt ar hidrolīzes izcelsmes wearsile, kas tiks oksidēts, veidojot indigo.

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Cabello Tintes Naturales, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Cabello Tintes Naturales, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Cabello Tintes Naturales, Pārdod matu produktus, pārdodot frizieru produktus, pārdodot frizieru priekšmetus, pārdodot matu žāvētājus, pārdodot matu iztaisnotājus, pārdodot frizūra šķēres, pārdodot matus regrowth aprūpi, pārdodot Fall-Proof aprūpe mati, kerastase Sales, Cabello Tintes Naturales, pārdošana protoplazmīna, pārdodot parūkas, pārdodot argana eļļu, pārdodot marokāeļļa, pārdodot phonlux Parlux, pārdodot matu sukas, pārdodot koka ķemmes, pārdodot apģērbu frizieriem, pārdodot matu krāsu, Cabello Tintes Naturales, pārdodot īpašu matu šampūni, pārdodot frizieru mēbeles, pārdodot frizieru kursus, bizness, labākā cena, izplūdes matu produkti

X

privacy