cabello tintes naturales

Apie natūralius dažiklius


Cabello Tintes Naturales :

Šiandien daugelis moterų ieško daržovių plaukų dažai, nes jie mano, kad jie labiau natūralus ir todėl labiau subtilus. Tai ne visada tiesa: augalų dažai paprastai negali spalva visą plaukus tolygiai, o tik suteikti jai spalvinga atspindžiai. Augaliniai dažai yra ekstrahuojami iš augalų, nėra alergenų ir/ar dirgiklių, bet turi ribotą spalvų diapazoną. Kai taikoma, augalų dažai jungiasi prie plaukų su silpna vandenilio obligacijų, todėl spalva yra laikinas ir ne nuolatinis atsparumas. Henna yra daržovių dažų pavyzdys: tai dažų augalo medžiaga, kuri gali suteikti Tamsūs plaukai raudonai oranžinės spalvos su vario atspindžių, o ant blondinai ar šviesos plaukai gamina raudona-morkų atspindžiai. Kitas augalų medžiaga, naudojama kaip augalų dažų yra AZULENE arba 4.5, 7 trihidroksiflavonas, kuris yra ekstrahuojamas iš ramunėlių nuspaudžiant žydėjimo viršūnes. Azulenas yra šviesūs arba lengvi plaukai atšvaitas. Trečiasis dažų dažų augalų dažų yra INDACO, kuris yra ekstrahuojamas maceravimo iš augalų, priklausančių Indigofer šeimos. Indigo pati suteikia mėlynos spalvos; Tai kodėl ji yra naudojama kartu su chna siekiant suteikti plaukams raudonai rudos atspindys. Už mėlynąją spalvą atsakinga molekulė yra kaltinamasis, kuris savo ruožtu per hidrolizės kilmės wearsile, kuris bus oksiduojamas suformuoti Indigo.

Encyclopedic hair website


Kirpyklos rūpintis plaukų grožio ir estetinės salonuose sveikatos, su stiliaus šukuosena mados plaukų nuotraukomis ir pardavimo plaukų priežiūros produktus.

Susijusios temos

Kirpėjų žodynas

Cabello Tintes Naturales, kirpyklos, plaukai, sveikata, grožio salonai, plaukų mados nuotraukos, šukuosena, estetika, pardavimas, nuplikimas priežiūra, Cabello Tintes Naturales, plaukų kritimo, dažymas, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Cabello Tintes Naturales, Parduodu plaukų produktus, pardavimo Kirpyklų produktų, pardavimo Kirpyklų elementus, pardavimo plaukų džiovintuvai, pardavimo plaukų ištiesinimo, pardavimo šukuosena žirklės, pardavimo plaukų atauga priežiūros, pardavimo neatspari priežiūra plaukai, Kerastase pardavimo, Cabello Tintes Naturales, pardavimo protoplazmine, pardavimo Perukai, pardavimo Aranas, pardavimo Moroccanoil, pardavimo phonlux Parlux, pardavimo hairbrushes, pardavimo medinių šukių, pardavimo drabužių kirpyklos, pardavimo plaukų dažų, Cabello Tintes Naturales, parduodant specialius plaukų šampūnus, parduodant Kirpyklų baldus, parduodant Kirpyklų kursus, verslą, geriausią kainą, išėjimo plaukų produktus

X

privacy