cabellotintesnaturales.com
O přírodních barvivech


Cabellotintesnaturales.com : Dnes mnoho žen hledá barviva zeleninových vlasů, protože je pokládají za přirozenější a tudíž i delikátní. To není vždy pravda: rostlinná barviva obvykle nemohou rovnoměrně obarvit celé vlasy, ale dávají jí pouze barevné reflexi. Rostlinná barviva jsou extrahována z rostlin, nejsou alergeny a/nebo drážitanty, ale mají omezený rozsah barev. Po použití se barviva rostlin sváže s vlasy slabými vodíkové dluhopisy, takže daná barva má dočasný a netrvalý odpor. Příkladem zeleninového barviva je Henna: Jedná se o látku barvivo, která může dát tmavým vlasům červenooranžové zbarvení s měděnými odlesky, zatímco na světlé nebo světlé vlasy produkuje odrazy červené mrkve. Jinou rostlinovou látkou používanou jako rostlinným barvivem je AZULEN nebo 4.5 trihydroxyflavon, který je extrahován z heřile lisováním květních vrcholků. Azulen je odrazka pro světlé nebo světlé vlasy. Třetí barvivo na barvení barvivo je INDACO, které je extrahováno macerací z rostlin patřících k rodině Indigofer. Samotný Indigo dává modré zbarvení; Proto se používá při spojení s hennou, aby se vlasy mohly zčervenohnědým odrazem. Molekula zodpovědná za modrou zbarvení je obžaloba, která se následně stane únavným původem hydrolýzy, která bude oxidována na Indigo.

Gossip & News
24 Jan 20

Headmasters is set to open a new London Academy in February 2020. For the first time in its history, it will teach its education programmes to the hairdressing industry. Entering its 38th year and with over 60 salons, Headmasters will offer courses to independent hairdressers and salons wanting to benefit from the expertise and hands on experience of the Headmasters creative team.

Led by Andrew Barton and creative ambassadors Gareth Williams, Jonathan Soons, Nicole Iroh, Alfie Pfeffer and Clare Hansford, the salon group aims to provide informative and inspiring education that can be taken straight back to the salon floor.

21 Jan 20

Manipolazione per fini commerciali

Bastano 10 euro per avere 1000 follower su Facebook oppure 2.400 su Twitter, 3.800 su Instagram, 450 su YouTube e 13.000 su Instagram. Ed è così anche per i like e per i commenti. Per quest'ultimi in particolare con 10 euro però si arriva al massimo a 200 commenti su Instagram, il social più a buon mercato se si parla di interazioni manipolate.

L'utilizzo di account oppure di traffico di like per "gonfiare il successo" delle campagne di social media marketing, è una pratica purtroppo oramai diffusa ed in termini economici vale ad oggi miliardi di euro.

Un fenomeno che si configura come una pratica illegale, le cui vittime sono ovviamente i consumatori ma anche le imprese sia dal lato della propria reputazione sia per livello di responsabilità civile, laddove un giudice intravedesse una commissione tra influencer e impresa committente.

21 Jan 20
María Montes International Hairstylist

This collection is a tribute to that fine line that separates (or not) these two concepts. Art has always been a source of inspiration for the hairdresser, and the hairdresser has undoubtedly over time evolved into an artist.

Ph: Bernardo Baragaño
Make-up: María Montes

hair-collections

21 Jan 20
Kerry Mather, KJM Salons hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Revolution ”, made by “Kerry Mather, KJM Salons” international hairstylist from UK.

Ph: Barry Jeffrey
Make-up: Branka Vorkapic
Stylist: Clare Frith

hair-collections

21 Jan 20
Paula Alonso Pérez international hairstylist

This collection is a declaration of the intentions and messages that 90’s street fashion tried to convey, featuring a wild and pure creative spirit.  Inspired by the grunge era tag, ‘I want to make a difference’.  It could almost be considered... an act of rebellion. The 90’s always deliver ....

Ph: Esteban Roca
Make-up: Manuela Gimenez
Stylist: Salón Blue by Raquel Saiz

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Cabellotintesnaturales.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Cabellotintesnaturales.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Cabellotintesnaturales.com, Prodej vlasných výrobků, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, prodej sušiček na vlasy, prodej vlasce na vlasy, prodej nůžek na vlasy, prodej Kadeřnické péče, prodej odolné péče vlasy, kerastové prodeje, Cabellotintesnaturales.com, prodej protoplasmy, prodej paruků, prodej argániového Oil, prodej Moroccanoil, prodej fonlux Parlux, prodej kartáčů na vlasy, prodej dřevěných hřebenů, prodej oděvů pro kadeřnictví, prodej barvení vlasů, Cabellotintesnaturales.com, prodej speciálních vlasové šampony, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, obchod, Nejlepší cena, odbytové výrobky

X

privacy
["10:19:17","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Cabellotintesnaturales.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - E-COMMERCE - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/cs.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/cs.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/cabellotintesnaturales.com\/cs.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - E-COMMERCE - impostata da: record da DB"]